Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
Мiськi новини - подiя << Назад
 НА ВИКОНКОМI ГОВОРИЛИ ПРО СОЦIАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОКРЕМИХ КАТЕГОРIЙ НАСЕЛЕННЯ
    Саме питання "Про стан виконання Програми по соцiальному захисту окремих категорiй населення на 2016 рiк" було першим на порядку денному засiдання виконавчого комiтету, котре вiдбулось 30 листопада. Окрiм цього було розглянуто ще 32 питання.
    Виконкомiвцi ухвалили створення комiсiї з питань передачi у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда спорткомплексу "Шахтар" ОЛК "Ровесник", який знаходяться на балансi ДП "Львiввугiлля" на баланс КП "Червонограджитлокомунсервiс", створення робочої групи з питань проведення аналiзу фiнансово - господарської дiяльностi пiдприємств комунальної власностi, попередження ПП "Авто-Транс-Сервiс" щодо розiрвання Договору №4/16 вiд 12.07.2016р. про органiзацiю перевезень пасажирiв на автобусному маршрутi загального користування, говорили про реалiзацiю новорiчних ялинок у передноворiчний перiод 2017 року на територiї м. Червонограда, про вартiсть харчування учнiв ЗНЗ i ДНЗ, а також розглянули ряд iншим соцiально важливих питань.
    На головну мiських новин...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради