Медицина - хронiка подiй << Назад
 Почуй свiт
    Всеукраїнський благодiйний фонд "Серце до серця" за пiдтримки центральних та мiсцевих органiв влади, громадських органiзацiй , пiдприємцiв та волонтерiв з 2 по 22 квiтня 2018р. проводитиме ХIII щорiчну Всеукраїнську благодiйну акцiю "Серце до серця" - "Почуй свiт", метою якої є збiр коштiв для дiтей з вадами слуху. На зiбранi кошти буде закуплено медичне обладнання та безкоштовно передане у користування профiльним дитячим лiкарням.
    Акцiя вiдбуватиметься тринадцятий рiк поспiль i за цей час уже встигла набути загальнонацiональної пiдтримки. Цього року акцiя супроводжуватиметься участю волонтерiв для збору коштiв пiд час масових заходiв, розмiщенням скриньок для внескiв у медичних та торгiвельних закладах, на пiдприємствах та в органiзацiях. Також, акцiя має вiдбутися в усiх загальноосвiтнiх, позашкiльних, професiйно-технiчних, вищих навчальних закладах з широким залученням учнiвської та студентської молодi, педагогiв, викладачiв, батькiв та може супроводжуватися проведенням рiзноманiтних масових заходiв - концертiв, аукцiонiв, виставок, змагань тощо.
    Детальну iнформацiю про проведення акцiї розмiщено на офiцiйному веб-сайтi Всеукраїнського благодiйного фонду "Серце до серця" www.sercedoserca.com.ua. Усi зiбранi в днi Акцiї кошти будуть перерахованi на єдиний банкiвський рахунок акцiї у ПАТ "Кредобанк" i загальна сума буде оприлюднена у ЗМI.
    Рахунок для благодiйних внескiв:
    Р/р 2600501306399 в ПАТ "Кредобанк",
    МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227
    Найменування платежу: "Благодiйний внесок для __________
    назва областi (мiста)".
    Надзвичайно важливою є пiдтримка i допомога кожного у проведеннi цього важливого благодiйного проекту. Звертаємось до всiх не байдужих з проханням долучитися до акцiї.
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради