Медицина - хронiка подiй << Назад
 День медичного працiвника
    15 червня 2017р. в актовому залi Червоноградської ЦМЛ вiдбулись урочистi збори з нагоди Дня медичного працiвника. До присутнiх медикiв зi словами подяки за вiдданiсть професiї, за щоденну складну працю та за надiю, яку дарують медики кожному хворому звернулися головний лiкар ЧЦМЛ I. Грондзаль, заступник мiського голови Н.Турко, голова профкому I.Лозинський та щиро побажали всiм медикам успiхiв в роботi, миру, оптимiзму, доброго здоров'я, втiлення всiх планiв у життя.
    Багато теплих слiв було сказано в адресу медичних працiвникiв лiкарнi, якi надавали та надають допомогу пораненим бiйцям в зонi проведення АТО та вiйськових госпiталях, в адресу ветеранiв медичної служби, пенсiонерiв, якi перебувають на заслуженому вiдпочинку. Свої знання, теплоту сердець медики вiддали зцiленню людей.
    Кращих з медичних працiвникiв за сумлiнну працю, високий професiоналiзм, значний особистий внесок в надання висококвалiфiкованої медичної допомоги населенню та з нагоди професiйного свята нагороджено Почесними грамотами та грошовими премiями.
    На свято завiтали учасники ансамблю "Сестричка". Цей творчий колектив завжди радо виступає на всiх урочистостях лiкарнi i в цей день з вiтаннями з прийдешнiм професiйним святом та найкращими побажаннями колектив подарував медикам свої чарiвнi пiснi.
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради