Медицина - хронiка подiй << Назад
 Вiтаємо медичних сестер з професiйним святом!
    З нагоди Мiжнародного дня медичної сестри та 15-ої рiчницi створення ГО "Львiвська обласна Асоцiацiя медичних сестер" 19 травня 2017 року у Нацiональному Академiчному українському драматичному театрi iменi Марiї Заньковецької вiдбулася урочиста конференцiя медичних сестер Львiвщини, в якiй прийняли участь i медсестри Червоноградської лiкарнi.
    Ведуча Наталiя Галапац, головний позаштатний спецiалiст департаменту з медсестринства розпочала урочисту конференцiю з нагоди професiйного свята зi слiв вдячностi за сумлiнну працю i вiдданiсть справi. "Медичнi сестри виконують найбiльш важливу роботу, яка необхiдна для змiцнення здоров'я людини. Сьогоднi медична сестра - це людина з широким свiтоглядом, яка не лише фахiвець своєї справи, але й добре орiєнтується в проблемах охорони здоров'я i в соцiальнiй сферi в цiлому. Спiвчуття, милосердя, висококвалiфiкований сестринський догляд - основа професiї медичної сестри, яка не знає вихiдних, вимагає терпiння, душевної чутливостi." - зазначила вона.
    Пiд час урочистої конференцiї представники Львiвської облдержадмiнiстрацiї, департаменту охорони здоров'я, профспiлки медпрацiвникiв Львiвщини, асоцiацiї медичних сестер вiтали та нагороджували почесними грамотами i грошовими премiями кращих медичних працiвникiв з нагоди професiйного свята .
    Почесними грамотами були нагородженi медичнi сестри, якi надавали допомогу пораненим бiйцям в зонi проведення АТО та вiйськових госпiталях. Їх робота вiдзначалася мужнiстю та чуйним вiдношенням до хворих, щирою любов'ю до своєї професiї.
    Вiд Червоноградської лiкарнi були нагородженi старша сестра медична терапевтичного вiддiлення Гонська Вiра Степанiвна та старша сестра медична педiатричного вiддiлення центру первинної медико-санiтарної допомоги Щуцька Марiя Володимирiвна.
    Урочиста конференцiя завершилася святковим концертом та виставою-комедiєю "Криза".
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради