Медицина - хронiка подiй << Назад
 Ремонтнi роботи в ЧЦМЛ
    В Червоноградськiй ЦМЛ в рамках проекту "Реконструкцiя хiрургiчного корпусу" проведено ряд ремонтних робiт. Виконанi роботи по двох напрямках:
    - реконструкцiя системи водопостачання хiрургiчного корпусу;
    - ремонт примiщень вiддiлення анестезiологiї та iнтенсивної терапiї (ВАIТ), а саме палати для перебування хворих, санвузла, кiмнати для медперсоналу.
    Окрiм цього, були видiленi додатковi кошти з мiського бюджету для завершення ремонтних робiт iнших примiщень ВАIТ. Основнi роботи, передбаченi проектом, виконували працiвники ТзОВ "Престиж-Захiд". До придбання будiвельних матерiалiв та виконання додаткових ремонтних робiт долучилися приватнi пiдприємцi, а сам6е: ШБУ №2, магазин "МастерОк", ТОВ "Дюна Васта", приватний пiдприємець Н.Бiлобран.
    За кошти мiського бюджету проводяться ремонтнi роботи в онкологiчному вiддiленнi (замiнено пiдлогу та продовжуються оздоблювальнi роботи стiн), в гiнекологiчному вiддiленнi завершено ремонт санiтарних кiмнат. Ремонтнi роботи проводила фiрма "IТК".
    В цьому роцi видiленi кошти на виконання робiт з реконструкцiї iнфекцiйного вiддiлення ( в тому числi 3 млн.грн. з Державного фонду регiонального розвитку та 400 тис.грн. з мiського бюджету на спiвфiнансування). На сьогоднiшнiй день проведена експертиза проекту та йде пiдготовка документiв для проведення тендерних закупiвель.
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради