Медицина - хронiка подiй << Назад
 У ЧЕРВОНОГРАДI ЗНОВУ ПРАЦЮЄ КОМП'ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ
    Новiтнi технологiї "Siemens" з використанням 16- зрiзового спiрального комп'ютерного томографа тепер знову до послуг населення нашого регiону. З 24 лютого комп'ютерна томографiя "Гемо Медика Червоноград" працює у звичному режимi. Перерва видалася довготривалою, 9 мiсяцiв. Зумовлена вона була необхiднiстю замiни рентгенiвської трубки, найголовнiшої деталi комп'ютерного томографа.
    Нагадаємо, що зреалiзувати цей проект вдалося у травнi 2013 року завдяки iнвестицiям словацької фiрми "Sitno Holding" та мiжнародної мережi "Hemo Medika Group". За час експлуатацiї комп'ютрного томографа було проведено близько п'яти тисяч обстежень.
    Комп'ютерна томографiя здатна забезпезпечити найретельнiше дослiдження органiзму, встановити найточнiший дiагноз i, вiдповiдно, пацiєнт може отримати адекватне лiкування, що в багатьох випадках означає повернене здоров'я, врятоване життя. Спецiалiсти "Гемо Медика Червоноград", якi навчалися в Європейському центрi радiологiчної дiагностики в Харковi (найпотужнiшому в Українi), тепер самi надають медичнi послуги на високому професiйному рiвнi.
    У звичному режимi до обiду приймаються пацiєнти з вiддiлень Червоноградської ЦМЛ, пiсля обiду проводиться запис тих, хто хоче обстежитися без скерування. Є ряд обстежень, якi можуть надаватися без скерування лiкаря, - це обстеження голови, хребта, деякi обстеження черевної порожнини. В таких випадках лiкар-радiолог надає заключення та рекомендує спецiалiста, до якого слiд звернутися.
    З нетерпiнням чекали вiдновлення роботи томографа лiкарi Червоноградської ЦМЛ. Адже комп'ютерна томографiя - це сучасна свiтова практика, яка гарантує вибiр правильного та ефективного лiкування. В перiод часу, коли комп'ютерний томограф не працював, багатьох пацiєнтiв доводилося вiдправляти у м.Львiв. Але не всi стани пацiєнта дозволяють його транспортувати, тому вiдновлення роботи комп'ютерного томографа у Червоноградi - важлива складова ефективного лiкування.
    На головну медицина хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради