Культура - хронiка подiй << Назад
 День молодi та День мiста в Парку Культури та вiдпочинку
    З особливим настроєм молодь святкувала свiй день та день мiста в Парку культури! З неабияким задоволенням дiти сприйняли програму, що була створена спецiально для них, спецiально в честь такої грандiозної подiї. Запальнi анiматори зiбрали навколо себе чималу публiку , яка в свою чергу хотiла залишатися з ними так довго, як тiльки можна. Клоунеса Булька провела бульбашкове шоу, яке було вперше представлено в мiстi. Декiлька щасливчикiв навiть змогли побувати у великiй бульбашцi в прямому сенсi! Численнi iгри, танцi та змагання принесли учасникам цiннi призи та подарунки вiд спонсорiв. Пiрат Алекс потiшив присутнiх "мокрими" конкурсами, в основi проведення яких була вода. В такий спекотний день подiбнi конкурси проводити тiльки за радiсть!
    Ведучi караоке потiшили присутнiх, якi люблять спiвати. Адже спiвали не тiльки члени команд, що боролися за перемогу, а й глядачi, що прийшли подивитися на це дiйство. Дiти вкотре проявляють свої таланти, невичерпне бажання розвиватися i бачити захоплення вiд оточення. Радiсть вiд отриманих подарункiв додає їм ще бiльше натхнення та стимул ставати кращими у своєму вмiннi.
    Заключним та дуже важливим етапом свята була танцювальна композицiя вихованцiв брейк дансера Сергiя Остапчука. Такi виступи завжди викликають захоплення у глядачiв! Всi бачать напрочуд складний набiр рухiв, з якими справляються малi виконавцi. I всi ж розумiють, що подiбну роботу можуть подолати особливо спритнi, впертi та наполегливi.
    Дитяча частина святкування, проведена з нагоди Дня нашого мiста та Дня молодi,- це одна з частин багаторiчної дiяльностi проекту "Хай буде свято". Дiти завжди з нетерпiнням чекають той час, коли нарештi почнеться те, що по праву належить тiльки їм- можливiсть провести своє дозвiлля у великiй активнiй компанiї. I навiть тодi, коли свята немає, дитячi заходи бiля фонтану в парку-для них справжнє насичене i веселе свято.
    Органiзатори акцiї ГО Територiя життя та Сiмейна просвiта
    Генеральний спонсор мережа дитячих магазинiв "Аура"
    Багаторiчний спонсор пiцерiя Iль Падрiно
    Iнформацiйний спонсор "Новини прибужжя"
    Вдячнi за спонсорську пiдтримку кафе Дрiм Парк, ПП Василю Сiледчику, А.Н."Domino", Iннi Кiндрат "Вiкна, жалюзi та ролокасети".
    Акцiя проходить за пiдтримки дирекцiї Парку культури.
    Фотографи Павло Сухоруков та Валентин Бондарчук
    На головну хронiка культури...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради