Культура - хронiка подiй << Назад
 Сезон дитячих iгор та розваг
    Вже кiлька рокiв поспiль з настанням тепла i гарної погоди у нашому мiстi вiдкривається сезон дитячих iгор та розваг в рамках проекту "Хай буде свято". Цього року 20 травня вдалося зустрiтися з маленькими червоноградцями в парку Культури i розпочати нашi традицiйнi заходи . Дiти радiсно зустрiли ведучих проекту та активно пiдтрималивеселим смiхом , оплесками i своєю участю у забавах. Звичайно ж, їх розважав вiдважний пiрат Алекс! Вiн зiбрав навколо себе цiлу зграю бажаючих позмагатися i поборотися за смачнi призи вiд спонсорiв. Цiкавою новинкою стала лотерея-додаткова можливiсть отримати солодкий подарунок.
    Незмiнним атрибутом суботнього заходу залишається караоке-шоу. Без перебiльшення, в нашому мiстi є велика кiлькiсть талановитої молодi з "золотими голосами" вiд малечi до юнакiв. Найкращим виконавцям глядачi вигукували "Браво!".
    Для дiтей,що пишуть власнi вiршi, є чудова можливiсть продекламувати свої твори на iмпровiзованому арт-майданчику. Минулого року була вiдкрита рубрика "Мiй вiрш", яка ще не стала популярною, проте на наступну суботу вже є охочi продемонструвати власну творчiсть.
    Також кожної суботи для дiтей будуть вiдкриватися новi способи проявити себе, свiй потенцiал. Вже сформований план програми, згiдно з яким вiдомi дiячi нашого мiста будуть дiлитися своїми знаннями та вмiннями , таким чином, програма стане ще бiльш яскравою та рiзноманiтною.
    Органiзатори : ГО "Територiя життя" та "Сiмейна просвiта"
    Генеральнi спонсори пiцерiя "IlPadrino" та кафе "DreamPark"
    Iнформацiйний спонсор "Новини Прибужжя"
    Спонсор-кондитер :Серафима
    Також дякуємо за спонсорську пiдтримку та сприяння дитячому кафе "Маленький принц" та Парку культури та вiдпочинку.
    Постiйно запрошуємо роздiлити з нами позитивнi емоцiї та гарний настрiй в Парку культури та вiдпочинку. Вiдпочивайте змiстовно!
    Автор Iрина Мельник Фотограф Роман Квiтковський
    На головну хронiка культури...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради