Культура - хронiка подiй << Назад
 "Книгоманiя - 2017"
    На базi Червоноградської мiської бiблiотеки для дiтей вiдбувся третiй етап конкурсу "Книгоманiя - 2017", який проходить пiд патронатом ГО "Форум видавцiв". До участi у ньому вийшло п'ятеро найкращих юних читачiв Червонограда - шестикласниця Софiя Горяча (ЗСШ № 4) та семикласницi Дарина Пупко (ЗСШ №9), Юлiя Чашнiкова ЗСШ №12), Ярина Пелешко (ЧНВК-колегiум №3), Вiкторiя Чех (ЗСШ№4). Вони успiшно подолали попереднi вiдбiрковi етапи, якi проходили у дитячих бiблiотеках-фiлiях мiста. Тепер журi у складi бiблiотечних працiвникiв Надiї Пилипчук, Параскевiї Горбачук та журналiста Тараса Лехмана доводилося обирати з них двох найкращих - тих, хто представлятиме Червоноград в наступному етапi конкурсу у Львiвськiй обласнiй дитячiй бiблiотецi.
    Насамперед тiшить те, що дiти таки товаришують з книгою. Юнi читачi охоче розповiдали про своїх улюблених авторiв, аналiзували прочитанi твори (до уваги бралися тi, що не передбаченi шкiльною програмою) - а це i мiстика, й романтичнi iсторiї, пригоди, якi написали для дiтей українськi та зарубiжнi письменники, представляли читацькi щоденники з власними нотатками, iлюстрацiями.
    Повiрте, для журi важко було визначити двох найкращих. Та все ж, пiсля тривалого обговорення звання "Суперчитач мiста" отримали юнi читачi Софiя Горяча (бiблiотека-фiлiя №8) i Ярина Пелешко (бiблiотека-фiлiя №9). Вони й представлятимуть Червоноград на четвертому (обласному) етапi.
    Степан ГРИЦАЙ.
    На головну хронiка культури...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради