Культура - хронiка подiй << Назад
 Вiдбулася презентацiя виставки талановитої ученицi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 5 Анастасiї Пури
    25 сiчня 2017 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдбулася презентацiя виставки талановитої ученицi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 5 Анастасiї Пури - "Дитячий погляд у живописi Анастасiї Пури". На своїй першiй персональнiй виставцi юна мисткиня (дiвчинцi лише 10 рокiв) представила 24 живописних полотна, на яких зображено осiннi та веснянi пейзажi, флористичнi натюрморти, ляльковi мотиви та анiмалiстка. Крiм картин, на виставцi є поробки з полiмерної глини, кухоннi дощечки, виготовленi у технiцi декупаж, топiарiї. Її роботи - це пiднесений свiт краси i фантазiї, схвильована розповiдь про думки та почуття дитини, барвистий свiт натхненних образiв.
    На вiдкриттi Анастасiю з визначною подiєю у її життi привiтав народний депутат України п. Олег Мусiй, а директор ЧЗШ №5 п. Богдан Попик та замiсник мера м. Червонограда п. Наталiя Турко нагородили її грамотами.
    На головну хронiка культури...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради