Культура - хронiка подiй << Назад
 У ЧЕРВОНОГРАДI ВIДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК "З НАМ БОГ"
    15 сiчня в Народному домi м.Червонограда вiдбувся III фестиваль колядок "З нами Бог", приурочений закiнченню Ювiлейного року Божого Милосердя.
    Розпочався фестиваль колядою "Бог предвiчний", яку Iван Франко вважав найкращою з усiх українських церковних пiсень, назвавши її перлиною серед колядок.
     20 колективiв взяли участь у заходi: парафiяльнi хори релiгiйних громад рiзних конфесiй, ансамбль бандуристiв Червоноградського народного дому, вокальний ансамбль мiської лiкарнi, квартет саксофонiстiв та трiо бандуристiв Червоноградської школи мистецтв, вокальний квартет "Благословення". Приємно, що цьогорiч до участi в мiському фестивалi долучилися хори з с. Сабанiвка та с.Корчин Радехiвського району та м.Сокаля.
    Довершило яскраве рiзнобарв'я пiснеспiву, в якому переплелися вiншування, колядки, подяка Всевишньому за його дари для нас, спiльне виконання повстанської коляди "Ой уставай, брате!".
    Величне свято пiснi на славу Божу закiнчилося виконанням священиками та учасниками фестивалю християнської церковної пiснi-молитви "З нами Бог!".
    Свiтлини Алли Березюк
    На головну хронiка культури...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради