На початок<< Вверх<< Центр соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi iнформує с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Майстер-клас " Розмалюю свою писанку"
    Вона- весна, вона- краса! Так можна сказати про українську писанку. З писанки розпочинається весна, з нею приходить Великдень, свiтле Христове Воскресiння. Iз розмальовування писанки починається пiдготовка до Великоднiх свят.
    Так, 4 квiтня 2017 року у примiщеннi Червоноградського мiського центру соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi вiдбувся майстер-клас "Намалюю свою писанку" для дiтей та батькiв iз сiмей, що опинились у складних життєвих обставинах.
    Органiзаторами майстер-класу виступили Червоноградське МО ПП "Об'єднання "Самопомiч" на чолi iз Дмитром Фартушком, якi забезпечили усiх учасникiв необхiдним приладдям.
    Детальнiше...

 Шукаємо патронатних вихователiв
    Вiдповiдно до Закону України вiд 26.01.2016 року №936-VIII <Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України щодо посилення соцiального захисту дiтей та пiдтримки сiмей з дiтьми> запроваджено нову форму сiмейного виховання дiтей-сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування - сiм'я патронатного вихователя. В рамках започаткованого державного експерименту, розпочато набiр кандидатiв у патронатнi вихователi, готових прийти на допомогу дiтям, якi мають ризик залишитися без батькiвського пiклування та потребують тимчасової пiдтримки в професiйної патронатної сiм'ї.
    Детальнiше...

 Хто такий наставник?
    Наставник - це людина, яка хоче i може присвячувати дитинi свiй час, знання, сили, стає для неї значимою та близькою людиною.
    Мета Наставника - допомогти пiдлiтку знайти своє мiсце в суспiльствi, розвивати свiй потенцiал i навчитись застосовувати сильнi сторони свого характеру.
    У нашому життi, в багатьох з нас колись були Значимi люди: тренера, боси, вчителi. Цi люди мали вплив на наш вибiр цiнностей, життєвих принципiв. Вони були для нас прикладами, захисниками, порадниками, i просто друзями. Наставник об'єднує всi цi функцiї. Важливо розумiти, що вiн виконує певнi роли у взаємостосунках з дитиною.
    Детальнiше...

 19 грудня 2016 року Святий Миколай завiтав i в Червоноградський мiський центр соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi до дiтей iз сiмей загиблих учасникiв АТО
    Органiзували свято для дiток працiвники Центру та ГО "Автомайдан" . Гостi свята заступник мiського голови Н.Р.Турко та депутат обласної ради I.М.Грабiнський привiтали присутнiх дiтей з батьками з Днем св. Миколая та побажали Божої ласки та веселих новорiчних свят.
    Як зазвичай, Святий Миколай завiтав з солодкими подарунками i закликав дiточок бути милосердними, добрими, слухняними та гарно вчитися.
    Дiти дякували св.Миколаю за подарунки та просили у Господа Бога щасливої долi та миру для всiх дiтей України. Усi залишилися задоволеними, обiцяли бути чемними i чекати свята Миколая наступного року.
    Детальнiше...

 Є свято гарне в Українi, є свято казки чарiвне. Що Миколай в святiй ряднинi слухняним ласощi несе
    Це свято раз буває в роцi, воно нiкого не мине.
     Бо Миколай святий iз неба в оселю кожну зазирне.
    ...Саме такими словами розпочалося родинне свято "Зустрiчаємо святого Миколая" для дiтей iз сiмей, якi опинились у складних життєвих обставинах.
     Свято вiдбулося напередоднi Миколая, у примiщеннi Червоноградського мiського центру соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi.
    Iз великим захопленням слухали дiти iз своїми батьками легенду про святого Миколая, вiдгадували загадки на зимову тематику, грали у iгри.
    Детальнiше...

 Надзвичайно плiдною та цiкавою була робота у м. Соснiвцi
    23 листопада 2016 року у ЧЗШ №7, ЧНВК № 13 , ЧЗШ № 14 працiвниками ЧМЦСССДМ проводилось тренiнгове заняття зi старшокласниками на тему: " Геть насильству над дiтьми" .
    Пiдлiтки проявили глибокi знання, активнiсть ,згуртованiсть. Робота була плiдною та цiкавою.
    На згадку про заняття усiм учасникам було роздано друковану iнформацiю по темi "Насильство".
    Дякуємо адмiнiстрацiї шкiл за запрошення та можливiсть поспiлкуватися з розумними та комунiкабельними дiтьми.
    Детальнiше...

 Профiлактична робота щодо попередження насильства в сiм'ї
    Червоноградський мiський центр соцiальних служб для сiм'ї дiтей та молодi , продовжує профiлактичну роботу щодо попередження насильства в сiм'ї.
    22 листопада 2016 р. даний напрямок роботи проводився у ЧНВК " СШ- колегiум" № 3 iз учнями старших класiв.
    Хочемо вiдмiтити високу обiзнанiсть пiдлiткiв про насильство , їх ознаки , про вмiння учнiв працювати в малих групах , висловлювати своє бачення стосовно попередження насильства в сiм'ї.
    Щиро дякуємо за запрошення та теплу зустрiч соцiальному педагогу школи Лобащук О.С. та психологу Шкелебей Л.Й.
    Детальнiше...

 Мiй улюблений свiт - без насильства
    Мiй улюблений свiт - без насильства ,
    Без жорстокостi болi i зла
    Де народом заспiвана пiсня
    Мiстить тiльки хорошi слова ...
    Згiдно Європейського дня iз захисту дiтей вiд сексуальної експлуатацiї та насильства в сiм'ї, яке вiдзначається 18 листопада 2016 року, працiвниками Червоноградського мiського центру соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi, проводиться ряд тематичних лекцiй, тренiнгових занять, бесiд та iнших заходiв , спрямованих на пiдвищення обiзнаностi дiтей та дорослих щодо загроз жорстокого поводження з дiтьми.
    Детальнiше...

 Семiнар для психологiв i соцiальних педагогiв мiста
    Червоноградським мiським центром соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi органiзовано чотирьохденний семiнар для психологiв i соцiальних педагогiв мiста, по методах арт-терапiї для роботи з сiм'ями демобiлiзованих учасникiв АТО, робота з тривожнiстю та тривожними станами.
    Даний семiнар проводила координатор психологiв Iрпiнського воєнного госпiталю, психолог психологiчної кризової служби - Вiра Шевченко.
    14-15 листопада 2016 року такий семiнар був проведений для псих ологiв дошкiльних навчальних закладiв, психологiв та соцiальних працiвникiв позашкiльних закладiв мiста.
    Детальнiше...

 Безкоштовний перегляд циркових вистав
    Стало доброю традицiєю органiзацiя безкоштовного перегляду циркових вистав для дiтей з сiмей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, дiтей з багатодiтних сiмей, дiтей з сiмей учасникiв АТО та дiтей i молодi з особливими потребами Громадських органiзацiй м.Червонограда.
    При сприяннi мiського голови I.I.Чудiйовича 16,17, 18. 07.2015 року мало змогу вiдвiдати Цирк на водi "Рев'єра" 140 дiтей з батьками.
    Детальнiше...

 Не допустимо насильство та торгiвлю людьми !
    Сьогоднi дуже часто ми чуємо про те, що насильство в сiм'ї не повинно бути,а також не повинно iснувати поняття торгiвлi людьми. Проте, ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловiка над жiнкою, батькiв над дiтьми. Найприкрiше те, що рамки сiмейного насильства виходять за межi дому - i розширюють їх дiти, якi потерпають вiд насильства в сiм'ї, скоюючи жорстокi вчинки по вiдношенню до своїх однолiткiв.
    Торгiвля людьми - це експлуатацiя людини з метою отримання прибутку. Торгiвцi полюють на тих, хто мрiє про краще життя. Жертвами можуть бути чоловiки, жiнки або дiти, що стали вразливими через брак грошей, можливостi знайти роботу чи складних життєвих обставин. Опинившись у цiй пастцi, люди змушенi виконувати каторжну роботу та жити в нелюдських умовах. Чи не є це насильством ?..
    Детальнiше...

 Акцiя "Здоровий спосiб життя - запорука професiйного успiху"
    15 серпня 2014 року у дитячому таборi ОЛК "Ровесник" Червоноградським мiським центром зайнятостi спiльно з центром соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi було проведено виїзну акцiю пiд загальним гаслом "Здоровий спосiб життя - запорука професiйного успiху". У програмi були заходи на всi смаки - iгри, вiкторина та семiнар. У цiкавiй та доступнiй формi дiтям надано корисну iнформацiю про актуальнi професiї та про складовi здорового способу життя - збалансоване харчування, рухову активнiсть та недопущення формування у молодi залежностi вiд тютюну, алкоголю чи наркотикiв.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Центр соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi iнформує с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради