Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Вечiр пам'ятi "Благословляю i молюся..."
    23 квiтня у мiськiй бiблiотецi для дiтей зiбралися користувачi бiблiотеки, щоб вшанувати свiтлу пам'ять видатного богослова ,провiдника духовного життя Митрополита Андрея Шептицького, який понад сорок рокiв очолював Українську Греко-Католицьку Церкву,150-рiччя з дня народження якого вiдзначається цьогорiч,25 липня .
    За рiшенням Львiвської обласної ради №1081 вiд 29 квiтня 2014р. 2014-2015 роки - Роки Слуги Божого Андрея Шептицького та Блаженного Климентiя Шептицького на Львiвщинi.
    Вечiр пам'ятi "Благословляю i молюся:"вiдкрила заступник директора по роботi з дiтьми Н.Дуда вiдомими словами Митрополита: "Не потоком шумних i галасливих фраз,а тихою,невтомною працею любiть Україну": Надалi вечiр проходив за участю творчих колективiв ЧЗШ I-IIIcт.№9, художнiй керiвник Ю.Цюпа,педагог-органiзатор Ю.Голотюк.
    З пастирським словом про значимiсть постатi митрополита як приклад для наслiдування сучасною молоддю звернувся до присутнiх отець Роман Сковрон (церква Святого Йосафата) .
    Учасники заходу i гостi (учнi 8-а класу ЧЗШ I-IIIcт.№8 ,класний керiвник О. Доброчинська ) мали змогу ознайомитися з книгами та матерiалами духовної спадщини Митрополита бiля книжкової виставки "На службi Богу,церквi i народу".
    Провiдний бiблiотекар книгозбiрнi Т.Голотюк провела огляд однiєї книги "365 днiв з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень". Це висловлювання Андрея Шептицького про важливi подiї у життi Церкви та держави. Сьогоднi вiдомi 212 послань митрополита, написанi вiд 1899 до 1944 рокiв, якi є великим скарбом християнської мудростi.
    Свiй генiальний розум i титанiчну працю Митрополит Андрей Шептицький присвятив справi розбудови Української Церкви та пiдняття всiєї Української нацiї на вищий щабель духовностi, свiдомостi та добробуту.
    Скiльки проникливих слiв Митрополита було адресовано "до багатих", "до вбогих", "до науки й просвiти", "до вчителiв", "до батькiв", "до iнтелi_енцiї", "до всiх"! I не вина Його, що не завжди й не повнiстю дослухалися люди до слiв свого Пророка. Не були готовi осягнути iстинностi Його вчення. Спробуймо зробити це через посередництво свiтлої пам'ятi Митрополита Андрея Шептицького. Звернiмось до Його постатi, дослухаймось Його заповiтiв!
    Н.Пилипчук,провiдний методист МЦБС
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради