Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Посиденьки завзятих та начитаних
    Перший день весняних канiкул та Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався у бiблiотецi-фiлiї №9 "Посиденьками завзятих та начитаних". Чому саме цi читачi прийшли на наш захiд? Тому, що вони багато читають, цiкавi спiврозмовники, мають багато уподобань: власноруч створюють цiкавi речi, малюють, танцюють, пишуть вiршi, грають на рiзних музичних iнструментах: Iз задоволенням вiдвiдують рiзнi гуртки, приймають участь в конкурсах та олiмпiадах, де не раз стають переможцями. I в цьому велика заслуга її величностi Книги.
    Чому потрiбно читати книги? Чи допомагають нам книги знайти самих себе та зрозумiти iнших? На цi та багато iнших запитань ми намагалися знайти вiдповiдi. Дiти дивували глибиною роздумiв та творчим пiдходом до розповiдi про книги та сам процес читання. До щирої розмови активно долучилися i мами наших читачiв. Нашi користувачi складали пазли, вiдгадували книгу за iлюстрацiєю, взяли участь у грi "Треба нам багато знати, щоб загадки вiдгадати".
    Людина, яка любить i вмiє читати, - щаслива людина, бо навколо неї завжди багато розумних, добрих i вiрних друзiв, i друзi цi - книги. До такої спiльної думки прийшли i ми, бiблiотечнi працiвники, i нашi завзятi та начитанi користувачi.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради