Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Шевченкiвськi читання у бiблiотеках мiста
    Першi березневi днi на нашiй землi пов'язанi з iменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрiстю, його любов'ю до України. Щороку Україна вшановує пам'ять генiального поета Тараса Шевченка, в особi якого поєдналися надзвичайний талант з особливо високою працездатнiстю, надпотужна сила духу з найчутливiшою душею.
    Найголовнiшою справою Шевченка було його слово, яке вiн поставив на сторожi свого поневоленого народу. Воно не принесло йому багатства, зате вкрило вiчною славою. Жоден поет свiту не зрiвняється з ним у величi своєї жертовної любовi до свого народу.
    Саме про це йшла мова на заходах, присвячених 205-й рiчницi вiд дня народження Тараса Григоровича Шевченка у ЧМЦБС, якi пройшли в бiблiотеках Червоноградської МЦБС.
    На традицiйних шевченкiвських читаннях:"Свобода Шевченкiвського духу" (фiлiя № 1) ,"Кобзарю рiдний, з нами завжди ти" (фiлiя №4), "Нетлiнне слово Кобзаря", (фiлiя №5 ),"Кобзар - це книга правди" (фiлiя № 6), "I знову читаємо Кобзаря" (фiлiя № 8 ) ,"Читаємо Шевченка" (фiлiя № 9) присутнi iз задоволенням мандрували стежками життя Тараса Григоровича, приймали участь у конкурсах знавцiв творiв Шевченка, блiц - турнiрах. I дорослi, i дiти декламували свої улюбленi вiршi, адже його поезiя оновлює нашi серця, вчить бути патрiотами своєї Батькiвщини, любити Україну.
    "Вдивляється Тарас у душу України" - пiд такою назвою в мiськiй бiблiотецi для дiтей пройшла музично-поетична акварель,пiд час якої члени поетичної органiзацiї "Третiй горизонт", слухачi МАЛiЖ i читачi бiблiотеки читали поезiю Шевченка i свої твори- посвяти. Пiснi "Реве та стогне Днiпр широкий" "Думи мої..." i "Заповiт"звучали пiд акомпанемент сопiлки у виконаннi Н. Ониська ( учень ЧЗШ №8).
    В бiблiотецi- фiлiї №3 проведено низку заходiв "Заповiт Шевченка єднає минуле, теперiшнє й майбутнє". Користувачi брали участь у пiзнавальнiй грi - вiкторинi "Шевченкiана", ознайомились з творчiстю мiсцевих поетiв у бiблiомозаїцi "Червоноградськi поети - Шевченку"та вiдбувся перегляд документального фiльму "Тарас Шевченко".
    У Червоноградськiй центральнiй бiблiотецi вiдбувся флешмоб "З Кобзарем у серцi". Вiршi поета читали працiвники, читачi та гостi книгозбiрнi.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради