Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Мiжнародний день рiдної мови
    Мiжнародний день рiдної мови, який щорiчно 21 лютого святкує вся свiтова спiльнота, не залишився поза увагою бiблiотек Червоноградської МЦБС.
    На мовнiй мовнiй акварелi "Велична, щедра i прекрасна наша мова" читачi бiблiотеки-фiлiї №9 розшифровували слова в акровiршах, розгадували метаграми "Чарiвнi перетворення", знаходили iмена у словах, вiдгадували загадки-жарти. У мовнiй грi "Словограй" проявили свої знання, виправляючи та редагуючи текст з суржикими, позмагалися у конкурсi "Вгадай слово з його жартiвливої характеристики".
    Пiд час проведення мовознавчого лабiринту "Магiя рiдної мови"(бiблiотека-фiлiя №8) читайлики дiзнались багато цiкавого про красу української мови.
    Дiти розв'язували цiкавi завдання,де потрiбно було знайти захованi слова у текстi,складали iз поданих слiв вислови про мову.
    Мовознавчий урок "До мови серцем прихились" проведено у Центральнiй бiблiотецi мiста.
    Дiтки з групи №11 "Вiночок" закладу дошкiльної освiти №1 "Сонечко" тiшили працiвникiв i користувачiв мiської бiблiотецi для дiтей чудовими виступами, присвяченими рiднiй мовi - декламуванням вiршiв та таночком. Цiкавi та допитливi, вони уважно знайомились з бiблiотекою, мандрували її вiддiлами.
    Працiвники бiблiотеки-фiлiї №5 провели зi школярами мiсцевої школи пiзнавальну мозаїку "Солов'їна, барвiнкова, українська рiдна мова". Дiти дiзналися, що наш народ не одне столiття боровся за рiдну мову, за те, щоб сьогоднi вона стала державною. Юнi користувачi висловлювали свої думки, дiлились своїми вiдчуттями, iз задоволенням читали улюбленi вiршi про мову.
    Бережiмо рiдну мову-основу нашої державностi, збагачуймося духовно та звеличуймось як нацiя!
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради