Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 В пам'ять про полеглих за майбутнє України в Соснiвськiй бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС вiдбулась панорама пам'ятi "Ти чуєш,брате, Україна плаче?"
    20 лютого в Українi є днем рiчницi одного iз найстрашнiших перiодiв в iсторiї нашої держави. Це день вшанування подвигу учасникiв Революцiї гiдностi та увiчнення пам'ятi Героїв Небесної Сотнi. Майдан-2014-го став символом утвердження українського народу до справжнiх демократичних цiнностей. I за право їх здобути, за нашу з вами свободу i оновлення країни заплачено страшну цiну: своє життя вiддали найкращi, бiльшiсть iз них - молодi, сильнi, тi, хто тiльки починав жити. В пам'ять про полеглих за майбутнє України в Соснiвськiй бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС вiдбулась панорама пам'ятi "Ти чуєш,брате, Україна плаче?"
    Користувачi, якi вiдвiдали в цей день нашу книгозбiрню, мали можливiсть ознайомитися з хронiкою iсторичних подiй зими 2013-2014 рокiв, документами, що висвiтлюють причини виникнення революцiї, матерiалами, в яких розповiдається про прагнення та цiлi людей, що не пошкодували свого життя заради Батькiвщини.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради