Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 "Ми українцi. Я i ти!"
    Червоноградська мiська центральна бiблiотека долучилась до Мiжнародного проекту "Ми українцi. Я i ти!", i провела зустрiч з майстринею Iриною Пархоменко. Учнi пункту вивчення української мови початкової школи iм. Я. Домбровського м. Ольштин, на чолi з вчителькою п. Мирославою Четирба, взяли участь у майстер-класi з виготовлення ляльки- мотанки.
    Провiдний бiблiотекар - Ольга Черненко, привiтала нових друзiв, коротко представила мiсто Червоноград, та надала слово майстринi.
    Пiд час проведення майстер-класу п. Iрина розповiдала про символiку, значення ляльки-мотанки. Кожен з учасникiв створив власний витвiр мистецтва, на свiй смак та вмiння. Завершився захiд оглядом книжок про ляльку-мотанку з фондiв бiблiотеки, та переглядом колекцiї ляльок майстринi.
    Наступного дня -14 листопада Червоноградська центральна мiська бiблiотека провела ще одну зустрiч по скайпу у рамках проекту "Ми українцi. Я i ти!". Цього разу майстер-клас iз виготовлення ляльки-мотанки майстриня Iрина Пархоменко провела для дiтей пункту вивчення української мови м. Лiдзбарка Вармiнського. Олександр, Софiйка i Наталiя дiзнались про народних майстрiв, що творять у мiстi над Захiдним Бугом, а також прослухали розповiдь панi Iрини про призначення ляльок та секрети їх створення. Стараннiсть слухачiв була винагороджена - ляльки-мотанки вдались на славу. За словами вчителя української мови - Петра Табаки, дiти залишились дуже задоволеними i дехто iз них уже запланував виготовлену власноруч ляльку подарувати маленькiй сестричцi. Майстер-клас завершився побажаннями майбутнiх не менш цiкавих зустрiчей.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради