Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Бровко + Мурчик - презентують!
    В День української мови i писемностi учнi 2 - Б i 2 - В класiв ЧЗШ I ступеня №11 разом з класоводом Козловською Т. I., завiдувачкою шкiльної бiблiотеки Барнасюк С. Г. i батьками мали чудову нагоду прилучитися до свята. Вiдчути усi барви української мови, слова та святковий настрiй створював автор вiдомих дитячих казкових героїв Бровка та Мурчика - Олександр Зiмба. Вiн вiдразу ж заволодiв увагою дiтей, адже спiлкувався з ними щиро, безпосередньо, зрозумiлою для них мовою. Дiтям доносив думку, що нiколи не слiд занепадати духом, завжди бути наполегливим у навчаннi, займатися спортом, щоб знайти гiдний шлях у життi.
    Для найактивнiшої читачки - дошкiльнятка Злати Гошко, яка перечитала усi наявнi у бiблiотецi книги Олександра Зiмби, автор подарував свої новi книги та значок з казковими героями.
    Голова лiтоб'єднання "Оберiг" Оксана Карнага презентувала перший випуск "Веселої абетки" для дошкiльнят, яка вийшла друком у видавництвi "Сполом", серiї "Маленькi самоцвiти", авторами якої є дiти молодшого - шкiльного вiку.
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради