Культура - бiблiотеки мiста << Назад
 Свято української книжки
    В рамках Свята української книжки, реалiзуючи екскурсiйний проект "На гостину до книжкової свiтлицi", до Мiської бiблiотеки для дiтей завiтали учнi 2 - А кл.(вчитель Капустяк О. П.), 2 - Г кл. (вчитель Равлик О. М.) ЧЗШ №9.
    Адже одним iз прiоритетних напрямкiв роботи є залучення дiтей до бiблiотеки та читання, пiдготовка дитини до самостiйного вибору лiтератури, популяризацiя української дитячої книги.
    Попередньо, з майбутнiми читачами провели блiц-опитування "А для тебе книга - друг?". У пiдсумку з'ясувалось, що бiльшiсть дiтей мають домашнi бiблiотечки, що багатьом з них читали i читають вголос батьки, бабусi.
    Новi користувачi бiблiотеки швидко i вiрно вiдповiдали на питання лiтературного лото "Що за диво цi казки".Окрiм того, бiля книжкової викладки "Дитина читає, Україна процвiтає" провели перегляд книг iз серiй "Апрiорi дiтям", "Сучасна дитяча проза", "Хрестоматiя школяра", "Життя видатних дiтей".
    У фiлiї №8 проведено лiтературну подорож "Легенди мiста Лева". Ця подорож була надзвичайно цiкавою та захоплюючою, адже дiти мандрували сторiнками книг "Таємницi мiста Лева" ,Дарiя Iваницька "Дiтям про Львiв",Iгор Калинець "Казки зi Львова", Мар'яна Савка "Казки Старого Лева" та iн. Також було проведено гру "Мандрiвка Львовом" та вiкторину "Львiвськi таємницi",а ще нашi читайлики створили книжковi закладочки - "Львiвськi левенята".
    На головну культура бiблiотеки...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради