На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.2 >>Вниз >>На кiнець
Червоноградська мiська централiзована бiблiотечна система
Поштова адреса : м. Червоноград , вул. С. Бандери,11
Ел. адреса: library_chervonograd@ukr.net
Тел. (03249) 2-43-57, 2- 26-96
Директор - Покотило Надiя Павлiвна
Заст. директора по роботi з дiтьми - Дуда Надiя Степанiвна
Заст. директора з господарських питань - Сойко Галина Григорiвна
Провiдний методист Пилипчук Надiя Iванiвна

Бiблiотеки Червонограда
1.Червоноградська мiська центральна бiблiотека, вул. С. Бандери,11;тел.2-42-18 (вiддiл обслуговування).
2.Бiблiотека-фiлiя №1, вул. Св. Володимира,4; тел. 3-99-83.
3. Бiблiотека-фiлiя №3, вул.Грушевського, тел.2-61-28.
4. Бiблiотека-фiлiя №4, вул.Миру, тел. 2-41-59.
5. Бiблiотека-фiлiя №5, м.Соснiвка, вул.Галицька,7а; тел. 3-42-39.
6. Бiблiотека-фiлiя №6,сел.Гiрник, вул.Грушевського,17а; тел.3-51-38.
7. Бiблiотека-фiлiя № 7, м.Соснiвка, вул.Галицька,3а; тел.3-43-31.
8. Бiблiотека-фiлiя № 8, вул.Соборна,2; тел.3-99-34.
9. Бiблiотека-фiлiя №9, вул.Шевченка,15; тел.2-11-77.
10 .Мiська бiблiотека для дiтей,Шептицького,1; тел.2-10-90.
 Наше здоров'я- унаших руках
    До Всесвiтнього дня боротьби з полiомiєлiтом, який щорiчно вiдзначають 24 жовтня, у Соснiвску бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС завiтала член громадської органiзацiї "Батьки за вакцинацiю", агент змiн Бутинець Наталя Ярославiвна, яка провела захоплюючу iнформацiйно-пiзнавальну зустрiч "Наше здоров'я - у наших руках" з учнями 3-го класу ЧЗШ №14. Наталя Ярославiвна - завiдувач амбулаторiї загальної практики сiмейної медицини м. Соснiвки- довший час працювала дитячим лiкарем, тому легко знайшла спiльну мову з нашими маленькими користувачами. В доступнiй iгровiй формi вона розповiла дiтям про бактерiї i вiруси та їх шкоду, про те, як збудник полiомiєлiту потрапляє в органiзм i спричиняє важку хворобу. Також малеча взнала, що таке вакцина, як створюється i дiє на наш органiзм, допомагаючи боротися з вiрусами.
    Детальнiше...

 Свято української книги
    Традицiйно, наприкiнцi жовтня , в бiблiотеках проходить Свято української книги, започатковане ще в довоєннiй Галичинi. Вiдроджене у 90-х роках, з iнiцiативи Львiвської обласної бiблiотеки для дiтей, книжкове свято щороку радує маленьких читачiв. У бiблiотецi-фiлiї №5 м. Соснiвки ЧЦБС вiдбулась надзвичайно цiкава мандрiвка лiтературними стежками видатних письменникiв "Поети-класики-дiтям". Нашi юнi користувачi декламували вiршi Тараса Шевченка, Iвана Франка, Лесi Українки, Олени Пчiлки, а також познайомились з новими творами цих авторiв, написаними для них.
    Детальнiше...

 Лiтературна вiтальня з Галиною Пагутяк
    21 жовтня в читальному залi Червоноградської Центральної бiблiотеки панувала особлива атмосфера знайомства з книгами вiдомого прозаїка та есеїста, лауреата Шевченкiвської премiї Галини Пагутяк та виданнями "Приватної колекцiї" Василя Габора - письменника та лiтературознавця.
    Поцiновувачi вишуканого українського слова Галини Пагутяк зазирнули у багатовимiрний свiт творчостi письменницi. Панi Галина iз захопленням дiлилася враженнями вiд своїх мандрiвок малими мiстами України, надзвичайно цiкаво розповiдала про свої iсторичнi розвiдки, iсторiї написання своїх творiв. Творчiсть письменницi - це вишукана, проста i глибока проза. Яскраво й емоцiйно через призму власних емоцiй модерував зустрiч Василь Габор.
    Детальнiше...

 Свято української книжки
    В рамках Свята української книжки, реалiзуючи екскурсiйний проект "На гостину до книжкової свiтлицi", до Мiської бiблiотеки для дiтей завiтали учнi 2 - А кл.(вчитель Капустяк О. П.), 2 - Г кл. (вчитель Равлик О. М.) ЧЗШ №9.
    Адже одним iз прiоритетних напрямкiв роботи є залучення дiтей до бiблiотеки та читання, пiдготовка дитини до самостiйного вибору лiтератури, популяризацiя української дитячої книги.
    Попередньо, з майбутнiми читачами провели блiц-опитування "А для тебе книга - друг?". У пiдсумку з'ясувалось, що бiльшiсть дiтей мають домашнi бiблiотечки, що багатьом з них читали i читають вголос батьки, бабусi.
    Детальнiше...

 "Добрi маминi казки"
    Сьогоднi у бiблiотецi-фiлiї №9 львiвська письменниця, казкарка Леся Кiчура презентувала свою третю казкову збiрку "Добрi маминi казки. Мандри" , "Добрi маминi казки. Магiя Рiздва" в рамках всеукраїнського соцiального книжкового проекту. Зустрiч, на яку прийшли учнi 3-Б класу ЧНВК №10 разом з класним керiвником Свiтланою Прачун, супроводжувалася вiдеоверсiєю казок "Єнот-детектив", "Як море собi друзiв шукало", "Майстерня янголiв".
    Детальнiше...

 У Соснiвську бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС на iсторичний етюд "Герої завжди помiж нас" завiтали учнi
    Напередоднi чотирьох величних свят: Покрови Пресвятої Богородицi, Дня захисника Вiтчизни, створення УПА та Дня козацтва у Соснiвську бiблiотеку-фiлiю №5 ЧЦБС на iсторичний етюд "Герої завжди помiж нас" завiтали учнi 7 класу ЧЗШ №14. Разом з працiвниками бiблiотеки та своїм класним керiвником, Головою ГО "Ветеранiв АТО" м. Соснiвки Олексiєм Фроловим дiти пригадали важкий щлях нашої держави до Незалежностi, iз захопленням слухали розповiдi про Героїв Майдану, Небесної Сотнi, воїнiв АТО, висловлювали свою думку. Особливе враження на наших юних користувачiв справили матерiали про Львiвську Академiю Сухопутних вiйськ України iм. гетьмана Петра Сагайдачного та її випускникiв, якi загинули на сходi України.
    Детальнiше...

 "Козацька держава - наша гордiсть i слава"
    14 жовтня - незвичайний день. Вiн увiбрав у себе аж чотири свята: Покрову Пресвятої Богородицi; День українського козацтва; День захисника України; День заснування УПА.
    В бiблiотецi-фiлiї №9 пiд час iнформ-екскурсу "Козацька держава - наша гордiсть i слава" юнi користувачi дiзналися про героїчнi звитяги козакiв, їх походи, побут та звичаї. Два Дмитрика: Зубко та Потопило розповiли присутнiм про козацьку зброю i їжу, Павлик Анастасiя - про традицiйний одяг наших славних лицарiв. А читач бiблiотеки Мар'ян Курнат постав у образi козака, одягнувши i широченнi шаровари на пошиття яких використовувалось до 10 метрiв тканини, i свиту, сорочку, пояс, довжиною 1,5 метри.
    Детальнiше...

 Пiзнавальний захiд в Соснiвськiй бiблiотецi-фiлiї №5
    Надзвичайно цiкавий пiзнавальний захiд про екологiю планети та гiгiєну тiла людини за допомогою оптичних та цифрових мiкроскопiв пройшов в Соснiвськiй бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС в рамках Всеукраїнського проекту "Свiт очима мiкроскопа". Присутнi, учнi 1-4 класiв ЧНВК №13, iз захопленням спiлкувались з представником проекту Юрiєм Олеговичем, а також мали можливiсть побачити пiд мiкроскопом своє волосся, шкiру, нiгтi, зрозумiли важливiсть дотримання особистої гiгiєни,ознайомились з мiкросвiтом комах та iнших мiкроорганiзмiв, невидимих неозброєному оку.
    Детальнiше...

 ЗУСТРIЧ IЗ ЗОЛОТИМ ПИСЬМЕННИКОМ УКРАЇНИ!!!
    24 вересня у Соснiвськiй бiблiотецi- фiлiї №5 та Червоноградськiй центральнiй бiблiтецi вiдбулась довгоочiкувана подiя. До нас завiтала одна iз найпопулярнiших письменникiв України, великий патрiот нашої держави, яка пережила найважчi подiї на Донбасi i зумiла правдиво донести до читачiв весь жах того часу, Свiтлана Талан. Принципова, вiдкрита до людей, з активною громадською позицiєю, вона проводить творчi зустрiчi в рiзних куточках країни, зустрiчається з молоддю та учнями, учасниками АТО. Твори вiдомої письменницi змiстовнi та глибокi. Розмова була щирою, вiдвертою, цiкавою.
    Детальнiше...

 Майстер клас "Смачне малювання"
    Нещодавно у бiблiотецi - фiлiї №6 проведено майстер клас "Смачне малювання" за участю досвiдченої майстринi кулiнарної справи Ольги Лепки. Панi Ольга дiлилась практичними порадами приготування тiста, гарними рецептами солодких смаколикiв, а також навчила професiйно володiти кондитерським мiшком для декорування тортiв.
     Окрасою заходу був духмяний торт "Бджiлка",приготовлений руками майстринi,який iз задоволенням смакували присутнi. А працiвники бiблiотеки порадували своїх читачiв добiркою книг по кондитерських виробах i кращими рецептами випiчки iз журналiв "Добра кухня".
    Детальнiше...

 Всесвiтнiй День Батька
    Ви не забули, що у третю недiлю вересня українцi вiдзначають чудове свято - Всесвiтнiй День Батька? Якщо забули, то є ще час для привiтання:
    А у бiблiотецi-фiлiї №9 була проведена година спiлкування "Ти у свiтi найдорожчий", яка перетворилася на живе та активне обговорення. Та це й зрозумiло, адже тато - людина особлива. Вiн - друг, порадник, помiчник, вчитель, захисник i просто дорога i рiдна людина. Дiти з цiкавiстю слухали лiтературнi твори, притчi з народної мудростi, де головним героєм є батько. А потiм теплi, гарнi, лагiднi i щирi слова линули вiд дiтей про своїх татусiв. Переглянули вiдеоролик "Найкращому татовi". А з допомогою чарiвної 3Д ручки виготовили власноруч невеличкi подарунки.
    Детальнiше...

 Книжкова толока "Червоноград читає"
    Перша Книжкова толока "Червоноград читає" вiдбулася минулої недiлi .Це книги вiд провiдних видавництв України на всi смаки, багато гарних вражень i щирого спiлкування з видавцями, поетами, прозаїками, митцями, майстринями, художниками, музикантами, виконавцями пiсень. Це творчi зустрiчi, дiалоги, дискусiї, майстер-класи, гарна українська пiсня. Проведення такого заходу слугує розширенню межi бiблiотечного простору наблизивши книгу до мiсця вiдпочинку мешканцiв мiста.
    Детальнiше...

 Україна - єдина країна
    Iнтелектуальний марафон "Україна - єдина країна" iз зупинками "Iсторичне досьє", "Українськi iмена", "Наша країна на планетi Земля", "Гордiсть України", присвячений Дню Державного Прапора та 27-й рiчницi Незалежностi України вiдбувся в бiблiотецi-фiлiї №9. У ходi марафону ми згадали деякi перiоди iсторiї нашої країни,перевiрили знання з географiї, лiтератури. Помандрували мальовничими куточками, переглянувши вiдеофiльм "Найдивовижнiшi мiсця України". А 3D ручка допомогла створити нацiональнi символи : тризуб, прапор.
    Детальнiше...

 Вiдбувся краєзнавчий марафон
    Надзвичайно цiкавий краєзнавчий марафон вiдбувся днями в бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС в рамках проекту "Лiто в бiблiотецi". Нашi юнi користувачi мали можливiсть ознайомитись з вiршами соснiвських поетiв Демчини О., Карп'юк О., Мiщук В., Олеш В., Сокола Д. та iнших. Тi дiтки, якi запам'ятали найбiльше творiв,а також цитати з них були нагородженi солодкими подарунками.
    Детальнiше...

 Презентацiя нової книги Ксенiї Заставської
    У День мiста в лiтературнiй вiтальнi Червоноградської центральної книгозбiрнi своїх прихильникiв зiбрала талановита письменниця, жiнка, яка вiдкриває iсторiю - Ксенiя Заставська. Як i обiцяла автор, покидаючи минулого разу Червоноград, що перша презентацiя наступної книги вiдбудеться в нашому мiстi. I ми радо вiтали гостю з Одеси в нашiй бiблiотецi з її новою книгою - "Заломлення".
    Подiї, змальованi в романi, вiдбуваються в Одесi, Криму, починаючи з 1940 року i по сьогоднiшнiй день. Три жiночi долi, три поколiння будуть бентежити, зворохоблювати i захоплювати читача: Роман базується, як на реальних, так i на вигаданих подiях.
    Детальнiше...

 День мiста та День молодi у Червоноградi, поза сумнiвiв - вдався!
    Центральна бiблiотечна система дiяла у трьох локацiях. Перша - книжковi викладки на центральнiй алеї парку вiдпочинку. Друга - "Вiльний мiкрофон" та "Поетичне карооке" на "малiй" сценi у парку. Третя - презентацiя нової книги Ксенiї Заставської у центральнiй мiськiй бiблiотецi (С.Бандери, 11).
    На книжкових розкладках та виставках червоноградцi мали можливiсть ознайомитись iз книгами про Червоноград та Кристинопiль. Бiблiотеки мiста, що взяли участь у роботi "Читального залу у парку" представили найрiзноманiтнiшу лiтературу з iсторiї мiста та краю, духовну лiтературу, книги вiдомих сучасних письменникiв української та свiтової лiтератури, чудовi дитячi видання. Жваво вiдгукнулись мiстяни, як дорослi так i дiти, на запропонованi їм вiкторини та лотереї присвяченi iсторiї мiста.
    Детальнiше...

 День iнформацiї...
    День iнформацiї пiд назвою "Молодь у суспiльствi, що змiнюється" пройшов у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС. На протязi дня з користувачами нашої бiблiотеки були проведенi надзвичайно цiкавi заходи. У фiлософському дiалозi "Будувати життя чи пристосовуватися до нього" взяли участь старшокласники ЧНВК №13. Дiти активно висловлювали свою позицiю, з цiкавiстю дискутували. А з учнями СШ №14 вiдбувся велнес-тренiнг "Серйозна розмова про шкiдливi звички". Також з користувачами бiблiотеки був проведений бiбiлiофреш "Салон книжкової магiї" та веб-путiвник "Iменем закону".
    Детальнiше...

 Краєзнавчий етнотур
    У бiблiотецi - фiлiї №3 стартував новий цiкавий краєзнавчий проект "Краєзнавчий етнотур". Програма перших днiв була насиченою та цiкавою для всiх читачiв та працiвникiв бiблiотеки: знайомились з нацiональними традицiями рiдного краю та iсторiєю та багатством сокальської вишивки, традицiями святкування Трiйцi. Також усi бажаючi мали можливiсть вiдвiдати художнiй музей "Сокальщина".
    Детальнiше...

 Юрiй Канюк "Лист зоряної порожнечi"
    "Знайдiть себе i будете щасливi. А що робити, щоб вiднайти себе? Розпочнiть iз цiєї невеличкої книги"...Юрiй Канюк "Лист зоряної порожнечi". Презентацiя книги автора-початкiвця вiдбулась в переддень лiта у центральнiй книгозбiрнi мiста. Незважаючи на молодий вiк, автор вразив глибиною i чiткiстю фiлософської думки. Були запитання, були i виваженi, оригiнальнi, цiкавi вiдповiдi. Рiднi, друзi приїхали до Червонограда привiтати Юрiя з презентацiєю першої книги. Хочеться вiрити, що це є добрий початок письменницької дороги талановитого юнака!
    Детальнiше...

 "На гостину" в бiблiотеку...
    В бiблiотеку "на гостину" завiтали днями маленькi читайлики - учнi 2-а та 2-б класiв ЧНВК №13. Деякi з них уже були користувачами бiблiотеки- фiлiї №5, а для бiльшостi вiдбулось перше бiблiознайомство. Дiти iз захопленням розглядали сучасне примiщення бiблiотеки. Але найбiльший захват викликала у них велика кiлькiсть чудових нових книг для рiзних вiкових категорiй. А ще можливiсть з друзями проводити свiй вiльний час, користуючись цiкавими iграми чи саморобками. Всi дiтки стали користувачами нашої бiблiотеки i пiдiбрали книжечки за своїм смаком.
    Детальнiше...

 "Бiлоснiжка" в бiблiотецi
    Нещодавно мiська бiблiотека для дiтей приймала незвичайних гостей - бiлоснiжок. "Бiлоснiжка" - це група №5 дошкiльного навчального закладу ясла-садок №17 ( вихователi - Надiя Коваль , Марiя Панечко та методист Оксана Семенюк).
    Шестилiтки були надзвичайно активнi та допитливi. Вони залюбки демонстрували бiблiотекарям своє вмiння читати.
    Дiти розглядали книжки, бавились, задавали питання та обiцяли привести до нас ще й батькiв, щоб мати можливiсть брати книги додому. Помiж дiток у бiблiотецi прогулювався хлопчик - Нiндзя!
    Детальнiше...

 Народознавчий етюд "Зеленi свята: мозаїка народних звичаїв"
    Напередоднi свята Зiслання Святого Духа в бiблiотецi-фiлiї №6 проведено народознавчий етюд "Зеленi свята: мозаїка народних звичаїв". Про iсторiю i традицiї святкування Трiйцi цiкавою для читачiв була бесiда "День Святої Трiйцi". У виконаннi активних читачiв бiблiотеки Андрiя Малерика i Христини Бузько прозвучали вiршi про Зеленi Свята. Цiкавою для користувачiв була добiрка книг на дану тематику.
    Детальнiше...

 Поiнформований - значить озброєний
    2018 рiк - Рiк реалiзацiї правопросвiтницького проекту "Я маю право!"
    Сьогоднi, в День вишиванки, читачi мiської бiблiотеки для дiтей мали можливiсть поспiлкуватись зi старшим iнспектором ювенальної превенцiї майором полiцiї Iриною Панасюк.
    Правовий лекторiй на тему "Хулiганство та iншi злочини серед пiдлiткiв - як з цим боротись?" прослухали учнi 7 - Б класу ЧЗШ №9 (класний керiвник Турко Галина Богданiвна.
    Дiти дiзнались багато нового та цiкавого про права та обов'язки школярiв, про види правопорушень, про вiдповiдальнiсть та покарання неповнолiтнiх. Вiдповiдаючи на запитання, Iрина Панасюк давала вичерпнi вiдповiдi та чiтко пояснювала про наслiдки окремих вчинкiв, над якими пiдлiтки досить часто навiть не задумуються.
    Детальнiше...

 День вишиванки - свято, присвячене українськiй культурi i традицiям
    У Всесвiтнiй день вишиванки, українцi одягають нацiональний одяг аби засвiдчити, що вишиванка - це не тiльки самобутньо, але i стильно.
    У цей день в бiблiотеках мiста було сонячно i барвисто. I бiблiотекарi i читачi у вишиванках!
    Неймовiрно красиве i яскраве свято вiдбулось у бiблiотецi - фiлiї №8 . Пiд час фольклорних посиденьок "Твоя барвиста вишиванка", дiти дiзнались багато цiкавого про символи вишивки, значення кольорiв та орнаментiв. Далi на вулицi, за допомогою рiзнокольорової крейди i своєї фантазiї намалювали вишиванку. Також, було проведено флешмоб " Вишиванка- генетичний код нацiї.
    Детальнiше...

 Вишиванка для українцiв
    Вишиванка для українцiв - це символ благополуччя i любовi в сiм'ї. Стало чудовою традицiєю в українцiв усього свiту у третiй четвер травня святкувати мiжнародний День вишиванки. До цього знаменного свята у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС функцiонує книжково- iлюстративна виставка "Обереги мої рушниковi". Також працiвники бiблiотеки були присутнi на мiському святi, присвяченому Дню вишиванки.
    Детальнiше...

 Все починається з мами
    "Все починається з мами" - пiд такою назвою проходило святкування Дня Матерi у бiблiотецi-фiлiї № 9. Користувачi фiлiї поки що не можуть подарувати своїм матусям коштовнi прикраси, але в них є умiлi руки, якi можуть виготовити справдi дорогий подарунок. Пiд час майстер-класу "Подарунок для тебе, мамо", дiти активно взялися "пiдкорювати" гофрований папiр, з якого згодом з'явилися троянди. А на зелених листочках дiвчата i хлопцi написали привiтання матусям.
    Детальнiше...

 Лiтературне конфеттi "Читаємо з друзями"
    У бiблiотецi-фiлiї № 8 вiдбулося справжнє книжкове дiйство. Для учнiв 3-б класу школи № 4, було проведено лiтературне конфеттi "Читаємо з друзями". Спочатку дiти разом з бiблiотекарями поринули у пригодницький, веселий i повчальний свiт книги Юхима Чеповецького "Веселi пригоди Мицика i Кицика". Пiсля цього за допомогою книжкової лотереї кожен отримав свою цiкаву книгу для читання. Зручно розмiстившись у всiх затишних мiсцях бiблiотеки вони поринули у захоплюючий книгосвiт. А потiм, кожен дiлився своїм враженнями про прочитане, рекомендуючи свою книгу друзям - однокласникам.
    Детальнiше...

 Книгомани
    Збудженi та задоволенi повернулись зi Львова нашi червоноградськi хлопчики - Вiктор Цвид, Олег Терлецький та Петро Брода, якi брали участь у заходах Дитячого Форуму, що тривав з 10 по 13 травня. Всi вони були учасниками Загальномiського етапу "Книгоманiї - 2018", а Вiктор Цвид став ще й переможцем Обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2018".
    Щиро дякуємо всiм органiзаторам цього грандiозного дiйства, Львiвськiй обласнiй бiблiотецi для дiтей, а також батькам читачiв мiської бiблiотеки для дiтей (особливо п. Оленi Цвид), адже їхня допомога, небайдужiсть, активна участь та особиста присутнiсть на Дитячому Форумi у Львовi посприяли добрiй органiзацiї цiєї мандрiвки, гарно проведеному часу.
    Детальнiше...

 Родинне свято до Дня Матерi "Веснянi сюрпризи для малечi"
    В центральнiй мiськiй бiблiотецi вiдбулося дивовижне родинне свято до Дня Матерi "Веснянi сюрпризи для малечi" вiд письменницi Наталiї Трiщ . Панi Наталя - дитяча письменниця iз Жидачева, талановитий педагог - новатор. Було весело, цiкаво, пiзнавально. Дорослi i дiти активно долучались до всiх, запропонованих письменницею дiйств. Це i читання книжок в дуетi з дорослими, вiдгадування загадок, рiзноманiтнi iгри i, звичайно, декламацiя вiршiв про любих матусь. Приємно було бачити в залi користувачiв книгозбiрнi, якi цього дня завiтали до бiблiотеки всiєю родиною. Вони демонстрували свої творчi таланти. Сiм'я Яреми - бабуся Мирослава, дiдусь Ярослав разом з онукою Христинкою зачарували всiх своїм спiвом, грою на фортепiано.
    Детальнiше...

 Наше мiсто вiдвiдала унiкальна людина - вiдома українська письменниця...
    11 травня наше мiстечко вiдвiдала унiкальна людина- вiдома українська письменниця, педагог, журналiст, етнограф Марiя Чумарна. Надзвичайно цiкава зустрiч, органiзована модератором Вiрою Олеш та працiвниками бiблiотеки-фiлiї №5 ЧЦБС вiдбулась в читальнiй залi соснiвської бiблiотеки. Панi Марiя презентувала свої книги, розповiдала неймовiрнi iсторiї, притчi, читала вiршi. Присутнi, а це користувачi нашої бiблiотеки, вчителi, працiвники культури iз задоволенням дискутували з гостею, задавали запитання i мали можливiсть придбати книги з автографом автора. Чекаємо на новi зустрiчi з Марiєю Чумарною.
    Детальнiше...

 Святкова феєрiя "Все до серця Матерi горнеться"
    Незабаром гарне весняне свято-День МАТЕРI. У бiблiотецi-фiлiї № 8 вiдбулась святкова феєрiя "Все до серця Матерi горнеться",пiд час якої бiблiотекарi ознайомили малих читайликiв про виникнення свята,про значення Мами у життi кожної людини. У святкуваннi взяли участь учнi 3-А класу СЗШ №4 для яких,також , було проведено майстер-клас по виготовленню привiтальних листiвок,пiд час якого дiти виявили всю фантазiю i умiння,а також любов до найрiднiшої людини-МАМИ. I ще дiти отримали завдання написати на плакатах про те, яка у них мама i коли вона буває щасливою. До теми заходу була пiдготовлена книжкова викладка "I слово,i пiсня, Матусю,тобi.
    Детальнiше...

 Вiдбувся поетичний зорепад "Весна i мати: двi краплини сонця"
    У переддень чудового свята - Дня матерi у бiблiотецi-фiлiї №5 вiдбувся поетичний зорепад "Весна i мати: двi краплини сонця". Захiд-експромт проходив на протязi кiлькох годин з юними користувачами, якi вiдвiдали дитячий сектор нашої бiблiотеки. Дiти пригадували iсторiю виникнення свята та декламували вiршi українських поетiв М.Сингаївського, Д.Павличка, Лiни Костенко , а також переможцiв конкурсу "I слово, i пiсня, Матусю тобi".
    Детальнiше...

 Година корисних порад "Професiя: моделюємо успiх"
    Офiцер -це бiльше, нiж просто професiя. Офiцер - це покликання, образ мислення,стиль життя, доблесть i честь. Це самовiддане служiння народу, готовнiсть до самопожертви в iм'я незалежностi своєї Вiтчизни. Пiд таким девiзом у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС пройшла година корисних порад "Професiя: моделюємо успiх" зi старшокласниками шкiл м. Соснiвки. Юнаки мали можливiсть ближче познайомитись з цiєю почесною професiєю. В рамках заходу було презентовано матерiали про Львiвську Нацiональну академiю сухопутних вiйськ iменi гетьмана Петра Сагайдачного - одного з найкращих вiйськових закладiв нашої держави.
    Детальнiше...

 "Чорнобиля гiркий полин"
    26 квiтня, у День пам'ятi про наймасштабнiшу техногенну катастрофу в iсторiї людства -Чорнобильську трагедiю, в бiблiотецi-фiлiї №5 вiдбулась година оновлення душi "Чорнобиля гiркий полин", в якiй взяли участь учнi 8-9 класiв ЧЗШ №14. З допомогою бiблiотекарiв дiти поринули у тi страшнi днi, були враженi кiлькiстю забраних життiв; зламаних доль; сирiт, що втратили батькiв; ненароджених дiтей. Зрозумiли значення слiв "мертва зона", "зона вiдчуження", адже це назавжди знищенi землi, лiси, рiки нашої Батькiвщини. Нашi юнi користувачi пiдготували чудову лiтературно- музичну композицiю: вiршi та пiснi українських авторiв про Чорнобильську трагедiю.
    Детальнiше...

 Християнськими стежками о.Кирила Селецького
    Згiдно рiшення Всеукраїнської ради церков 2018-й - рiк оголошено роком Слова Божого в Українi.
    Для кожного християнина Рiк Божого Слова - це добра нагода вiдкрити глибини власної вiри, глибше пiзнати Слово Боже та жити згiдно Нього.
    На пошанування пам'ятi Слуги Божого о. Кирила Селецького,який в особливий спосiб провадив Слово Боже на своїй парафiї мiська бiблiотека для дiтей провела незвичайний захiд - лiтературно - християнську мандрiвку "Великi вiдкривачi". До участi запросили о. Романа Сковрона з церкви св. Йосафата та вчителя географiї - Лемеху Ольгу Василiвну з учнями 9 - В класу ЗСШ №9.
    Детальнiше...

 На Чорнобиль журавлi летiли...
    В пам'ять трагедiї на Чорнобильськiй АЕС мiська бiблiотека для дiтей провела для вихованцiв ГО "НIКА" Хвилину Пам'ятi "На Чорнобиль журавлi летiли".
    Дiтям розповiли про жахливi наслiдки катастрофи, переглянули фiльм "Чорнобиль: минуле i сьогоднi" та провели цiкавий майстер-клас по виготовленню журавликiв, як символу миру,надiї, життя!..
    Детальнiше...

 Проведений бiблiомiкс "Я здоров'я бережу - сам собi допоможу"
    Нещодавно, до Всесвiтнього Дня здоров'я, у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС для учнiв 3- 4-х класiв був проведений бiблiомiкс "Я здоров'я бережу - сам собi допоможу". Дiти iз задоволенням ознайомились з книгами, запропонованими бiблiотекарем. Найбiльше захоплення викликали енциклопедiї анатомiї людини. Також взяли активну участь в iнтерактивнiй вiкторинi "Бути здоровим - це круто"
    Детальнiше...

 Природа просить порятунку
    За рiшенням ООН щорiчно 22 квiтня народи всього свiтувiдзначають Всесвiтнiй день Землi. Щоб дiти мали уявлення про стан навколишнього середовища, вчилися звертати увагу на екологiчнi проблеми, не були байдужими до природи, розумiли й берегли її, були вiдповiдальними за свої вчинки в бiблiотецi-фiлiї №9 вiдбулася екологiчна година "Природа просить порятунку".
    Юнi користувачi отримали й кориснi поради про те, як треба поводитись з рiзними видами вiдходiв. Не залишила нiкого байдужим природознавча вiкторина "Земля - наш спiльний дiм: бережiмо її". З допомогою бiблiотекарiв дiти виготовили плакат-аплiкацiю "Ми хочемо, щоб яскравим цвiтом планета чарувала нас".
    Детальнiше...

 "Екскурсiя Червоноградом за QR-кодами"
    "Екскурсiя Червоноградом за QR-кодами" успiшно вiдбулась! За iнiцiативи Свiтлани Бордун, 15 обєктiв нашого мiста отримали qr-коди. У невiданнi про цю новiтню можливiсть вивчати мiсто були i учнi ВПУ№11, якi, разом iз викладачами Марiєю Саврас та Оленою Бурбан (гр.13-14) взяли участь у мiнi-мандрiвцi, органiзованiй для всiх бажаючих Центральною мiською бiблiотекою (вул. С.Бандери,11), Ольгою Черненко i Свiтланою Бордун.
    Детальнiше...

 "Найкращий читач України 2018 року"
    Переможцями II туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2018 року" в м. Червоноградi стали:
    Серед шестикласникiв -Терлецький Олег, учень Червоноградської гiмназiї (бiблiотека-фiлiя №8);
    серед семикласникiвх - Цвид Вiктор, учень ЗСШ №8 (МБД). А взагалi участь в конкурсi взяли 10 дiтей - переможцi I туру, якi представляли бiблiотеки-фiлiї №№5, 6, 8, 9, МБД. До складу журi входили: Покотило Н. П. - директор ЦБС, Пилипчук Н. I. -провiдний методист ЦБС та Василишин Н. Н. - завiдувачка бiблiотеки ЧЗШ №8.
    Детальнiше...

 Великоднi читання "Христос воскрес! Усе радiє!"
    Напередоднi величного свята Воскресiння Господнього у бiблiотецi-фiлiї №5 ЧЦБС пройшли традицiйнi Великоднi читання "Христос воскрес! Усе радiє!". Їх провела секретар Соснiвської мiської ради Н.Курiнна з учнями VI гiмназiйного класу ЧНВК №13. Дiти iз задоволенням ознайомились з iсторiєю виникнення свята, а також традицiями святкування Пасхи в Українi. Кожен мав можливiсть розповiсти присутнiм про святкування Великодня у своїй родинi. В рамках заходу була презентована виставка- iнсталяцiя "Йде Великдень до нас писанками".
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - бiблiотеки мiста с.2 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради