Пiдтримка АТО
 НЕВЕЛИКI ДОСЯГНЕННЯ "МОЛОДIЖНОГО IНIЦIАТИВНОГО ЦЕНТРУ"
    1. В США вiдправлено двi бандеролi. Обидвi на аукцiони. Кошти з одного аукцiону будуть спрямованi на лiкування i реабiлiтацiю важко поранених (кого саме на загал не виношу, треба - дзвонiть, дам координати... можете також якусь суму перерахувати на їх рахунки). Кошти з iншого аукцiону пiдуть цiльовим призначенням на закупiвлю Combat-бинтiв та джгутiв (їх додадуть до тiєї суми, яка вже зiбрана)
    2. Проплачено сто комплектiв термобiлизни, найближчим часом вона буде в Українi (про це я вже писала). Є можливiсть замовити ще... якщо хтось придумає, де на це взяти грошi - будемо вдячна i це нам покращить настрiй. Там же замовлятимуться ще окремi речi.
    3. По камуфляжу домовились. Наразi чекаємо iнформацiї вiд людини. Трохи халепа, бо попав в аварiю. Нехай розбереться там з усiм, тодi будемо смикати i уточняти.
    4. Є можливiсть взяти утепленi берцi... що зробити, щоб покращити наш настрiй - знаєте
    5. Розiслано дитячi речi у 9 сiмей загиблих та дитячий будинок сiмейного типу, який переїхав з Макiївки. За це дякуємо нашим партнерам зi США, Нiмеччини i своїй українськiй "групi захвата". В цьому напрямку потрiбна iнформацiя про подiбнi сiм'ї та будинки.
    6. Дiвчатам-психологам дякуємо, що взяли на себе роботу з пораненими, тими, хто повернувся, тими, хто збирається туди, з сiм'ями загиблих, сiм'ями адекватних бiженцiв.
    7. Працюємо з документами наших червоноградських поранених хлопцiв. Проблем там тьма. Шкода, що мало кого це цiкавить. А по закiнченнi усього цього гадства це стане конкретною проблемою на усiх рiвнях.
    8. Завдяки харкiвським друзям-волонтерам оперативно знайшли все, що треба, i навiть бiльше, щоб допомогти ще одному червоноградцю, чиї родичi до нас звернулися. Необхiдну рiзницю в коштах нам надав наш Iнфо-центр. Скеровуємо на Харкiв кошти для придбання медпрепаратiв для 24 бригади, яка звiдти через кiлька днiв передислоковується схiднiше.
    9. За запитами укомплектовано кiлька аптечок i передано за призначенням.
    10. Маємо нових пiдшефних - 16 бригада (нас там 7 чоловiк)... ми ж своїх не залишимо i знову будемо до вас чiплятися з дурними питаннями про наш настрiй i вашу карму Список потреб матимемо завтра. Шукаємо канали передачi iз рук в руки.
    11. Наступна подяка - ЧЗШ № 9, ЧЗШ № 12, ДНЗ № 9 - просто за те, що ви є i ви це довели в п'ятницю, зробивши це назло врагам на радость людям
    На головну пiдтримка АТО...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради